Kolorowanka betoniarka

Kolorowanka w Kolorowanki samochody | Brak komentarzy

Praca na budowie wrze. Wszyscy są zajęci pracą. Na samym początku kopary wykopały ogromny rów gdzie zostały umieszczone rury. Teraz przyszła pora na betoniarkę. Jednak ten stoi u mechanika już praktycznie skończony. Zawołano Ciebie żebyś go pokolorował. Ciekawa kolorowanka dla chłopców. Wybierz określony kolor i maluj obrazek z betoniarką.

Kolorowanka betoniarka

Play Kolorowanka betoniarka Now »

Kolorowanka zabawy Disneya

Kolorowanka w Kolorowanki bajki | Brak komentarzy

Walt Disney stworzył wiele różnego rodzaju postaci do swoich bajek. Jedne z nich są oczywiście złe inne dobre. Jedne lubią zabawy inne też nie. Jakie postacie widnieją w tej kolorowance łatwo się chyba przekonać. Po otarciu kolorowanki widnieje sześć obrazków Disneya do pokolorowania. Są to między innymi mały Struś Pędziwiatr, Kojot, Diabeł Tasmański, Hyzio, Dyzio, Zyzio, Tweety czy mały Królik Bugs i inni.

Kolorowanka zabawy Disneya

Play Kolorowanka zabawy Disneya Now »

Kolorowanka Pinokio

Kolorowanka w Kolorowanki bajki | Brak komentarzy

Pewnego dnia Geppetto, który na co dzień jest stolarzem postanowił wystrugać z drewna postać małego chłopca. Postać ta w końcu ożyła. Została nazwana przez Geppetto Pinokiem. Miał on jednak duży problem gdyż często ładował się tarapaty,a gdy tylko kłamał swojemu tacie jego nos się strasznie wydłużał. Właśnie ta kolorowanka przedstawia te dwie postacie Pinokia oraz Geppetto, było by im zapewne miło gdybyś pokolorował/a tą kolorowankę.

Kolorowanka Pinokio

Play Kolorowanka Pinokio Now »

Kolorowanka z dziewczyną

Kolorowanka w Kolorowanki dla dziewczyn | Brak komentarzy

Były już kolorowanki przeznaczone dla chłopców dlatego teraz postanowiliśmy dodać coś dla dziewczyn do pokolorowania. Tym razem jest to kolorowanka przedstawiająca dziewczynę. Jeżeli znudziły się Wam kolorowanki online, to równie dobrze możemy sobie wydrukować tą kolorowankę i pomalować flamastrami, farbkami lub tym na co mamy tylko ochotę w domu.

Kolorowanka z dziewczyną

Play Kolorowanka z dziewczyną Now »

Kolorowanka z Mario

Kolorowanka w Kolorowanki dla chłopców | Brak komentarzy

Podczas gry w Mario przyszłą nam na myśl aby dodać taką kolorowankę na nasza stronę dla wszystkich sympatyków Mario. Po długich poszukiwaniach kolorowanka z Mario jest gotowa i czeka abyście ją pokolorowali. Kolorowanka ta przedstawia cały komputer wraz z monitorem i klawiaturą. Na monitorze możemy zauważyć nie pokolorowaną postać Mario Bross.

Kolorowanka z mario

Play Kolorowanka z mario Now »

Kolorowanka robot

Kolorowanka w Kolorowanki dla chłopców | Brak komentarzy

Interesujesz się może robotyką? Czyli budowanie, tworzeniem, sprawdzaniem zbudowanych przez siebie robotów? Każde z dzieci często ma w domu jakieś action-man czy inne roboty. My postanowiliśmy dodać do naszej strony z kolorowankami, taką właśnie kolorowankę z robotę specjalnie dla Was wszystkich. Nie jest ona zbyt trudna i wymagająca dlatego przeznaczona jest dla wszystkich miłośników kolorowanki.

kolorowanka robot

Play kolorowanka robot Now »

Kolorowanka samochód sportowy

Kolorowanka w Kolorowanki samochody | Brak komentarzy

W tej kolorowance mamy możliwość pokolorowania super szybkiego samochodu, który widnieje na tym obrazku. Oczywiście kolory w jakie chcesz pomalować ten samochód zależą tylko i wyłącznie od Ciebie. Są one dostępne w górnym prawym roku kolorowanki,, przy pomocy pędzla je wybieramy i w ten sposób kolorujemy cały ten samochód widniejący na obrazku

Kolorowanka samochód sportowy

Play Kolorowanka samochód sportowy Now »

Kolorowanka spych

Kolorowanka w Kolorowanki samochody | Brak komentarzy

Właśnie nie tak dawno zaczęła się budowa drogi. W Twojej okolicy przyjechał ciężki sprzęt. Są to koparki, które zrywają stary asfalt, przyjechały również ciężarówki na które jest ładowany cały gruz zrywane z drogi. No i właśnie są też spychacze, które przesuwają masy różnej ziemi. I ta kolorowanka przedstawia właśnie taką maszynę budowlaną. Czy lubisz takie kolorowanki?

PacMan

Play PacMan Now »

Kolorowanka wieża Eiffla

Kolorowanka w Kolorowanki dla dzieci | Brak komentarzy

Kolorowanka ta przedstawia nam znaną na całym świecie budowle jaka znajduje się w Paryżu jest to oczywiście wieżą Eiffla. Konstrukcja ta jest stalowa. Zużyto do jej utworzenia ogromne ilości stali oraz nitów. Obecnie można wjechać specjalną windą na górę wierzy, gdzie znajduje się taras widokowy, z którego możemy w dobre bezchmurne dni podziwiać cały Paryż.

Kolorowanka wieża Eiffla

Play Kolorowanka wieża Eiffla Now »